Geveze DiziArka Sokaklar 581. Birim Fragmanı

3 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Her Cuma akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisi uzun süredir seyircisiyle birlikte. İlk olarak 2006 yılında yayınlanmaya başlayan Arka Sokaklar, uzun süre hayatta kalmayı başaran nadir dizilerden birisi oldu. Kısa sürede başarısını ispatlayan Arkadaki Sokaklar ekibi sadece polisiye bir dizi olarak yok aynı zamanda da kocaman bir aile olarak ekranlarda olmaya devam ediyor.

Koskoca bir kent ve o şehrin kahramanları… Arka Sokaklar, İstanbul Asayiş Şube’de görevlendirilen bir ekibin hikayesini anlatıyor. zaman zaman hüzünlendiren bir öykü olsa da birçok süre koca iyi kalpli polislerimizin başarısını gözler önüne serer. Ekibin babası olarak aşina Rıza Baba, tekrar tekrar yol gösteren kişi olacaktır. Her türlü sevince ve zorluklara birlikte göğüs gereceklerdir. zaman zaman Arkadaki Sokaklar ekibine veda edenler olsa da dizi, hiçbir süre bütünlüğünü kaybetmeyerek seyircisini her bölümde hoşnut etmeyi başardı.

Sevilen dizi Arkadaki Sokaklar ekibinde, Başarı Ergin, Şevket Çoruh, Hür Ozan, Oya Okar, Yüksek Dağ Korkmaz, Özlem Çınar, Nazlı Tosunoğlu, İpek Yaylacıoğlu Artist, Hülya Kalebayır Çelik, Merve Oflaz, Can Başak, Boğaç Aksoy, Başak Atıcı, Kerimhan Duman, Manolya Aşık, Yüsra Geyik, Övünç Bay, Furkan Göksel, Tunç Oğuz, Beste Seyhan Şamcı, Melisa Şalgam,  Efe Günay, Kaan Uysal gibi isimler yer almaktadır.

Arkadaki Sokaklar karakterleri

Rıza Soylu (Galibiyet Ergin); Arkadaki Sokaklar dizisinin babası Rıza Baba, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube güvenlik amiridir. Ekibin yönetmeni konumundaki Rıza Baba, mesleği ve ailesi için nefes almaktadır.

Mesut Güneri (Şevket Çoruh); Arka Sokaklar ekibinin önemli komiserlerinden birisi. Daha önce Doğu görevinde bulunan Mesut komiser, oğlu Tunç ile zorlu bir yaşamda uğraş etmektedir. Ekipte oldukça seilen kişiler arasında bulunan Mesut, mesleğinde çk pozitif sert bir polis olarak tanınır.

Hüsnü Çoban(Bağımsızlık Ozan); Arka Sokaklar ekibinin en eski komiserlerden birisi. Iyi Kalpli kişiliğiyle uyarı çeken Hüsnü komiser, beş çocuğu ve eşi Suat ile geçinmeye çalışmaktadır. Hüsnü Çoban’ın bir türlü aksikler peşini bırakmaz. Her şeye rağmen çocukları için hiçbir vakit yılmayacaktır.

Ali Akdoğan(Yüksek Dağ Korkmaz); Ekibin genç komiserlerinden Ali, Rıza babanın kızı ile evlenir. Ekipte belirgin nişancı olarak görevlendirilir.

Selin Koçoğlu(Oya Okar); Arkadaki Sokaklar ekibinin başarılı ve hoş komiserlerinden birisi.

Nazike(Nazlı Tosunoğlu); Nazike, Hüsnü Çoban’ın tatlı belası. Suat’ın teyzesi olan ve benzer evde yaşayan Nazike, zaman zaman Hüsnü Çoban’ı çileden çıkarsa da ailenin vazgeçilmezidir.

Pınar Aristokrat(İpek Yaylacıoğlu); Rıza Baba’nın hoş kızı. Rıza Baba’nın ekibinden Ali’ye aşık olur ve evlenirler. Evliliklerinden bir çocukları vardır.

Zeliha Çoban(Yüsra Geyik); Hüsnü Çoban’ın büyük kızı. Adeta dizide çoğalan Zeliha, ayrıca güzelliğiyle hem de karakteriyle uyarı çekiyor.

Tekin Çoban(Onur Bay) ve Metin Çoban(Furkan Göksel); Hüsnü Çoban’ın oğulları.

Arkadaki Sokaklar 581. Birim Özeti

Kanal D ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Arka Sokaklar 581. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 12 Mart 2021, Cuma akşamı yayınlanacak. Arka Sokaklar yeni birim fragmanı yine birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul kadar kaleme alınan, Zafer Ergin, Gamze Özçelik, Şevket Çoruh, Bağımsızlık Ozan, Uğur Pektaş, İlker İnanoğlu, Pınar Kültürlü, Filiz Taçbaş, Figen Kâinat, Yüksek Dağ Korkmaz,Yüsra Geyik,Açlık Çınar gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Arkadaki Sokaklar dizisinin son birim fragmanı ve dizi hakkında merak edilen bütün ayrıntı internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.