Rüya TabirleriAnt Içmek Bakmak

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Ant Içmek Bakmak Ne Kavrama Gelir, İslami Yemin Etmek Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Ant Içmek Görmek Ne Anlayış Kazanç?
Gadre uğramaya, haksızlığa maruz kalmaya veya bir devir deruhte etmeye delalet eder. (Keza Bakınız; Biat Etmek.)Rüyada yemin etmek kaçırılmayacak bir konudur. İnsan zor de olsa karşısına meydana çıkan bu şart ile ilgilenmelidir.Rüyasinda bir husus hakkinda yemin içtigini bakmak yapmak için söz verdigi bir isi yapamadigi için kendisinin ayiplandigina delalet eder. Kendisine bahşedilen bir sözü yerine getirmesi için baska birisinin ant içtigini bakmak, bir dostundan iyilik görecegine isarettir. Rüyada Ant Içmek bakmak ne demektir, Rüyada Ant Içmek bakmak nasıl yorumlanır, Rüyamda Yemin Etmek gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Yemin Etmek İslami olarak neye kötüye işaret eder, Ant Içmek rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678