Geveze DiziAlev Ateş 18. Bölüm Fragmanı

3 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Ateş Ateş, birincil bölümü ile 2020 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Burcu Görgün Toptaş göre yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Ahmet Katıksız yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Show Tv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Berker Güven bulunan Ateş Alev dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Berker Güven, Dilan Çiçek Deniz, Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Alev Ateş 18. Bölüm Özeti

Show Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü merakla izlenen, Alev Alev 18. birim fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 11 Mart 2021, Perşembe akşamı yayınlanacak. Alev Alev yeni birim fragmanı yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Burcu Görgün Toptaş göre kaleme alınan, Berker Güven, Dilan Çiçek Deniz, Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Cem Bender, Toprak Can Adıgüzel gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Ateş Alev dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen bütün detaylar internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.