Geveze DiziAkrep 15. Birim Fragmanı

3 ay önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Akrep, ilk bölümü ile 2020 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Erkan Birgören tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Gökçen Usta yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Star Tv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Evrim Alasya bulunan Akrep dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Evrim Alasya, Demet Akbağ, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Demet Gül, Müge Su Şahin, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Beril Pozam, Aslı Melisa Uzun gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Akrep 15. Birim Özeti

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Akrep 15. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 18 Mart 2021, Perşembe akşamı yayınlanacak. Akrep yeni bölüm fragmanı tekrar birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Erkan Birgören göre kaleme alınan, Evrim Alasya, Demet Akbağ, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Demet Gül, Müge Su Şahin, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Beril Pozam, Aslı Melisa Uzun gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Akrep dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm teferruat internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.