Geveze DiziAkrep 14. Birim Fragmanı

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Akrep, ilk bölümü ile 2020 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu Erkan Birgören tarafından yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Gökçen Artist yer almaktadır. Macera türündeki dizi, Star Tv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Evrim Alasya bulunan Akrep dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Evrim Alasya, Demet Akbağ, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Demet Gül, Müge Su Şahin, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Beril Pozam, Aslı Melisa Uzun gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Akrep 14. Birim Özeti

Star Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Akrep 14. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 11 Mart 2021, Perşembe akşamı yayınlanacak. Akrep yeni bölüm fragmanı yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu Erkan Birgören tarafından kaleme alınan, Evrim Alasya, Demet Akbağ, Bekir Aksoy, Yusuf Çim, Demet Gül, Müge Su Şahin, Esila Umut, Taha Baran Özbek, Beril Pozam, Aslı Melisa Uzun gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Akrep dizisinin son birim fragmanı ve dizi hakkında merak edilen bütün teferruat internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678