Geveze DiziAkıncı 11. Birim Fragmanı

1 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Akıncı, ilk bölümü ile 2020 yılında ekranlara merhaba dedi. Senaryosu göre yazılan dizinin yönetmen koltuğunda ise Veli Çelik yer almaktadır. Serüven türündeki dizi, atv ekranlarında her hafta seyircileri ile buluşuyor.

Başrolünde Şükrü Özyıldız bulunan Akıncı dizisinin, oyuncu kadrosunda ise Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi başarılı oyuncular yer almaktadır.

Akıncı 11. Birim Özeti

atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan ve her bölümü ilgiyle izlenen, Akıncı 11. bölüm fragmanı yayınlandı. Dizinin yeni bölümü 12 Mart 2021, Cuma akşamı yayınlanacak. Akıncı yeni birim fragmanı yeniden birbirinden heyecanlı gelişmelere sahne olacak.

Senaryosu göre kaleme alınan, Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Tolga Tekin, Erkan Bektaş, Sermet Yeşil, Didem İnselel, Serhat Onat, Ayça Erturan, Müge Boz, Berrin Arısoy, Berrak Kuş, Yılmaz Bayraktar, Ercü Turan, Deren Talu gibi başarılı oyuncuları kadrosunda buluşturan Akıncı dizisinin son bölüm fragmanı ve dizi hakkında merak edilen tüm detaylar internet sitemizde
sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetGeveze Mobil

Hazan SohbetGoogle Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678