Rüya TabirleriAğaç çiçeği Bakmak

2 hafta önce Che tarafından eklendi. 0 yorum yapıldı.

Rüyada Ağaç çiçeği Görmek Ne Kavrayış Gelir, İslami Ağaç çiçeği Rüya Tabiri Anlamı ve Yorumu Nedir Rüyada Ağaç çiçeği Görmek Ne Anlayış Kazanç?
Kibirli, faydası dokunmayan, zararlı adama yoksa işinde sebat göstermeyen bir kimseye delalet eder.Zorluklara ve istikrarli çalismaya karsi sebati olmayan bir adama isaret eder. Bazi tabirciler, bu çiçegi bakmak, güvenli olmayan, kibirli ve menfaatsiz bir adama isaret eder, demislerdir. Bazi tabirciler Agaç çiçegi, insani din ve dünya islerinde irsad eden zahiri ve batini nurdur demislerdir. Nar çiçegi, gelin, es, erik, zerdali, kayisi, armut ve ayva çiçekleri rüya sahibinin isitecegi iyi sözlere isaret eder. Rüyada agaç çilegi yediginizi görmek, saglikli bir kimse oldugunuza ve arkadaslariniz tarafindan sevildiginize delalet eder. Rüyada Ağaç çiçeği görmek ne demektir, Rüyada Ağaç çiçeği görmek nasıl yorumlanır, Rüyamda Ağaç çiçeği gördüm bu neye işarettir, gece rüyada görülen Ağaç çiçeği İslami olarak neye kötüye işaret eder, Ağaç çiçeği rüya yorumu konuları bu sayfada yukarıda açıklanmıştır. sizlere http://www.gevezebiz.com/ farkıyla sunulmuştur.

Geveze SohbetTrend SohbetBalim SohbetHilal SohbetMynet SohbetMobil Sohbet

Google Aramaları

Benzer içerikler

Yapılan Yorumlar

    Yorumlarınız yönetici onayından sonra yayınlanacaktır.


    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/gevezeyiz/public_html/wp-includes/script-loader.php on line 2678